اخبار قبرس شمالی | دادگاه درباره کلاهبرداری مالی دانشگاه می شنود

خانه - LGCNews - اخبار قبرس شمالی | دادگاه درباره کلاهبرداری مالی دانشگاه می شنود
سردال گوندوز و برکه اوزبک

[Berke Özbek and Serdal Gündüz]اولین جلسه رسیدگی به تحقیقات سردال گوندوز، همدست جوان در دانشگاه بهداشت و علوم اجتماعی قبرس، و دستیارش برکه اوزبک، در دادگاه منطقه گوزلیورت آغاز شد. این دو مرد در حال حاضر در بازداشت به سر می برند.

یک سری شکایت از آنها شده است کلاهبرداری مالی و صدور مدارک غیر دقیق در این دانشکده

دادستان داملا گوچلو هفت شاهد را معرفی کرد که از مهمت آلتونتاش، دبیر و مدیر شرکت آموزشی هلپکو شروع شد. Ltd.، شرکت موسس کالج، و گورکم اوداچی، دانشجوی دندانپزشکی در کالج.

هر دو شاهد از گوندوز شکایت کردند. آلتونتاش گزارش داد که تلفات در اطلاعات کالج مشاهده شده است و خدمه به صورت شفاهی برخی بی نظمی ها را تایید کرده اند.

اوداچی گفت که او و پدرش در 5 سپتامبر 2023 به اینجا در قبرس آمدند تا او را در کالج ثبت نام کنند و 19000 دلار بدون دریافت رسید به گوندوز پرداخت کردند.

حرکات حساب ثبت نشده پیدا شد

دادگاه شهادت آلتونتاش را شنید که بازدیدهای دوره‌ای خود از جزیره را برای ارزیابی عملیات آکادمیک و اداری کالج توصیف کرد. در اواسط سال 2023، او از دست دادن اطلاعات کالج را شناسایی کرد و تحقیقات بیشتری را آغاز کرد. تا آغاز سال 2024، کالج یک جهت دیجیتالی را آغاز کرد که طی آن بی نظمی های اضافی با توجه به تجربیات خدمه به وجود آمد.

آلتونتاش در 5 فوریه 2024 پس از کشف حساب های مالی ثبت نشده، انتقاداتی را به وزارت پول وارد کرد.

دانشگاه متحمل ضرر مالی عظیمی شد

آلتونتاش در طول کل معاینه مجرمیت، نحوه تأیید مکان را با دانش‌آموزان، تامین‌کنندگان و اشخاص علاقه‌مند توضیح داد. او بیان می‌کند که هزینه‌های دانش‌آموز به جای حساب‌های کالج به حساب‌های خدمه واریز می‌شد و مقداری وجوه به دستور گوندوز به خاطرات اوزبک اختصاص می‌داد. آلتونتاش انتقاداتی را علیه گوندوز وارد کرد، جایی که او به زیان مالی بزرگی برای کالج اشاره کرد و تضمین کرد که حقوق آموزشی دانشجویان محافظت می شود.

نمای 2d، گورکم اوداچی، دانشجوی سال اول دندانپزشکی، گفت که از طریق دوستانش متوجه کالج شده و پس از اعطای بورسیه 50 درصدی تصمیم به ثبت نام گرفت. در 5 سپتامبر 2023، اوداچی و پدرش با گوندوز در محل کار دانشجویی جهانی کالج ملاقات کردند، جایی که آنها 19000 دلار دادند و مدارک ثبت نام را جستجو کردند، اما هیچ رسیدی دریافت نکردند، گواهی دانشجویی موثرتر. Odacı انتقاداتی را علیه Gündüz در مورد قیمت وارد کرد.

پرونده ادامه دارد

Deem Gülay Süleymanoğlu Uğur جلسه را به تعویق انداخت و جلسه بعدی را برای 11 ژوئن در ساعت 11 صبح برای شنیدن شهادت های اضافی تعیین کرد.

ینیدوزن

Rate this post
Telegram
WhatsApp
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Tumblr
Skype

لیست املاک در قبرس شمالی

محدوده قیمت (تومان)
محدوده قیمت (تومان) - slider
1،590،000،00013،460،000،000
انتخاب نوع ملک
پروژه دافین اٌ لِ آ قبرس شمالی
مشاهده شرایط
قیمت اصلی 5,220,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,590,000,000 تومان است.
رزماری قبرس شمالی ا ل آ
مشاهده شرایط
قیمت اصلی 5,750,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,740,000,000 تومان است.
رزماری قبرس شمالی ا ل آ
مشاهده شرایط
قیمت اصلی 6,060,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 1,810,000,000 تومان است.

ثبت نام مشاوره رایگان

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط مستقیم با مشاور