قبرس نیولایف

نیولایف، خدمات گسترده در حوزه ملک و اقامت قبرس شمالی

قبرس شمالی به عنوان یک مقصد دلنشین و پرجاذبه برای خرید ملک و اخذ ویزاهای اقامت، همواره به توجه سرمایه‌گذاران و گردشگران جلب کرده است. شرکت نیولایف با تعهد به ارائه خدمات متنوع و کارآمد در این زمینه، به عنوان یک شریک اعتمادی در تجربهٔ ملکی در قبرس شمالی ظاهر شده است.

1-مشاوره رایگان خرید ملک در قبرس شمالی

در ابتدای پروسه شروع سرمایه گذاری و دریافت اقامت در قبرس شمالی تیم حقوقی و مشاوران نیولاف به شما مشاوره جهت انتخاب پلن مناسب شما و همراهان ارائه میدهد. این مشاوره شامل بررسی کامل شرایط مالی ، تعداد افراد خانواده ، منطقه مناسب جهت خرید و سرمایه گذاری ، دانشگاه های مناسب جهت ثبت نام و دریافت پذیرش و همینطور مدارس دولتی برای کودکان شما میباشد. در این مرحله کارشناسان نیولایف بهترین شرایط را برای شما برنامه ریزی کرده و املاک مناسب بودجه شما را برایتان ارائه می کنند.

2- سفر به قبرس شمالی و بازدید از املاک

پس از دریافت مشاوره کامل همکاران ما و انتخاب پلن پیشنهادی مناسب خود بین شما و نیولایف پیش قراردادی مبنی بر انجام کلیه امور شما جهت سفر به قبرس شمالی و بازدید از سوئیت ، آپارتمان و ویلا و همچنین املاک تجاری مورد نظر توسط شرکت نیولایف بسته میشود. لازم به ذکر است که تمامی قراردادها را تیم حقوقی وکلای دادگستری نیولایف برای شما تنظیم میکنند و از این بابت جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

3-خرید ملک در قبرس شمالی با پرداخت 35% از قیمت کل

پس از بازدید از املاک تعیین شده، شما ملک مورد نظر خود را با پرداخت 35 درصد مبلغ کل ملک خریداری میکیند. این قرارداد را تیم حقوقی وکلای دادگستری نیولایف برای شما تنظیم میکنند. نحوه پرداخت مابقی اقساط در زمان عقد قرارداد وابسته به نوع ملک خریداری شده میباشد اما پروسه اقامت شما از زمان عقد قرارداد توسط شرکت نیولایف شروع میشود و شما میتوانید با خیال راحت در قبرس اقامت داشته باشید.

4- دریافت کارت اقامت قبرس شمالی با نیولایف

پس از پرداخت مبلغ 35 درصد از ملک خریداری شده در قبرس شمالی ، مراحل اداری دریافت اقامت توسط تیم نیولایف انجام شده و شما کارت اقامت خود را دریافت خواهید کرد اما به یاد داشته باشید تا پرداخت 100 قیمت ملک که بسته به انتخاب شما شاید تا 2 الی 3 سال طول بکشد باید هر ساله اقامت خود را با پرداخت اقساط و نشان دادن مدارک پرداختی تمدید کنید و پس از پرداخت کل مبلغ شما واجد شرایط دریافت اقامت دائم قبرس شمالی خواهید شد.

5-اجاره املاک شما در قبرس شمالی توسط تیم مشاورن املاک نیولایف

بعد از خرید املاک تجاری و مسکونی مورد نظر در قبرس شمالی شما میتوانید اجاره املاک خود را به شرکت نیولایف بسپارید . لازم به ذکر است با توجه به توریستی بودن منطقه قبرس در اکثر فصول سال اجاره املاک از 600 پوند برای کوچکترین سوئیت ها شروع شده و تا چند هزار پوند برای ویلاها و آپارتمان های چند خوابه میباشد. که منبغ درآمدی بسار خوبی برای سرمایه گذاران ملکی میباشد.

6- ثبت شرکت در قبرس شمالی توسط تیم حقوقی نیولایف

شرکت نیولایف با تخصص و تجربه در زمینهٔ ثبت شرکت در قبرس شمالی، به شما کمک می‌کند تا این فرآیند را به بهترین شکل ممکن طی کرده و از تمامی فرصت‌ها و مزایای محیط کسب‌وکار در این منطقه بهره‌مند شوید. با شرکت نیولایف، مسیری سریع و کارآمد به سوی تجارت در قبرس شمالی آغاز می‌شود.

شرکت نیولایف با تخصص و تعهد به ارائهٔ خدمات شامل خرید ملک و اخذ ویزاها در قبرس شمالی، یک نهاد معتبر و معتمد برای افرادی است که به دنبال فرصت‌های سرمایه‌گذاری یا زندگی در این منطقه جذاب هستند. این شرکت با نگاهی شفاف و مشتری‌مدار، امکان دستیابی به خواسته‌ها و اهداف مشتریان را فراهم می‌کند و تجربهٔ بی‌نظیری را در دنیای ملک و اقامت در قبرس شمالی ارائه می‌دهد.

 
 
 
 

ثبت نام مشاوره رایگان

ما با تجربه مشاوره مالی و سرمایه گذاری شما را یارید میدهیم.

1

مشاوره رایگان 

 
2

سفر به قبرس شمالی

 
3

 عقد قرارد خرید 

4

کارت اقامت

5

تحویل اسناد

محدوده قیمت (تومان)
محدوده قیمت (تومان) - slider
1،720،000،00014،620،000،000
انتخاب نوع ملک
پروژه دافین اٌ لِ آ قبرس شمالی
مشاهده شرایط

آپارتمان یک خواب 64 متری قبرس شمالی، دافنی

1,720,000,000 تومان
رزماری قبرس شمالی ا ل آ
مشاهده شرایط

آپارتمان سه خواب قبرس شمالی 72 متری رزماری، خوش نقشه

1,880,000,000 تومان
رزماری قبرس شمالی ا ل آ
مشاهده شرایط

آپارتمان سه خواب قبرس شمالی 80 متری رزماری، خوش نقشه

1,960,000,000 تومان
آپارتمان دو خواب قبرس شمالی جاسمین
مشاهده شرایط

آپارتمان دو خواب 85 متری قبرس شمالی، جاسمین

2,060,000,000 تومان
سوئیت در قبرس شمالی با اقساط با پیش پرداخت 25 هزار پوندی
مشاهده شرایط

سوئیت 54 متری قبرس شمالی ، ریزورت

2,370,000,000 تومان
لوندر قبرس شمالی
مشاهده شرایط

آپارتمان سه خواب 110 متری قبرس شمالی، لوندر

2,700,000,000 تومان
سوئیت لوکس قبرس شمالی فاماگوستا اسکله نمایندگی فروش نیولایف
مشاهده شرایط

سوئیت 64 متری در قبرس شمالی ، ریزورت

3,150,000,000 تومان
آپارتمان 1 خواب استاندارد قبرس شمالی شهر اسکله پروژه ریزورت نمایندگی فروش نیولایف
مشاهده شرایط

آپارتمان یک خواب 71 متری قبرس شمالی ، ریزورت

3,270,000,000 تومان
5/5 - (1 امتیاز)