ما که هستیم

 نشانی وب‌سایت ما: https://cyprusnewlife.com.

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم  آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

رسانه

 اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

 اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ارسال کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر ” مرا به خاطر بسپار ” را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

 

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است می باشند.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اگر شما یک تنظیم دوباره رمز عبور را درخواست دادید، نشانی IP شما در ایمیل تنظیم دوباره وجود خواهد داشت و اطلاعات شما با هیچ شخص ثالثی به اشتراک گذاشته نمیشود.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

 اگر یک نظر را ارسال کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم نظرات بعدی را بطور خودکار بجای اینکه در صف بازدید قرار دهیم، تشخیص داده و تایید کنیم.

 

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در سایت نیولایف حساب کاربری دارید یا نظری ارسال کرده‌اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل خروجی از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هرگونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده‌اید را بدهید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هرگونه اطلاعات شخصی که در مورد شما داریم را پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌هایتان کجا فرستاده شد

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

سیاست حفظ اسرار

تمامی مکالمات و مشاوره های دریافت شده چه از طریق تلفن و چه چت آنلاین و همینطور مراجعه حظوری به دفتر نمایندگی ها نزد نیولایف حفظ شده و در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.

 

Unions demand restart of Cyprus Negotiations e1720783032966

اخبار قبرس شمالی | اتحادیه ها خواستار از سرگیری مذاکرات قبرس هستند

جولای 13, 2024
زنجیره‌ای از اتحادیه‌ها، سازمان‌های جامعه مدنی، و رویدادهای سیاسی آویزان از همه رویدادها درخواست کردند تا پاسخی برای جزیره بجویند و مذاکرات را آغاز و جعل کنند، داستان‌های کبریس پستاسی. در بیانیه مطبوعاتی مشترکی که در ورودی سفارت ترکیه در نیکوزیا منتشر شد، آنها استدلال کردند که این جزیره به مدت 50 سال تحت شرایط ...
North Cyprus News Oguzhan Hasipoglu

اخبار قبرس شمالی | انتقاد نماینده مجلس از دستگیری ماموران املاک توسط جنوب

جولای 11, 2024
[UBP Secretary General Oğuzhan Hasipoğlu] به گزارش BRTK، اوغوژان هاسیپ اوغلو، دبیر شیک پوش UBP، از CTP انتقادی به دلیل دور شدن از موضوع و اظهار نظرهای نامربوط دقیقاً از طریق بحث درباره قانون تدارکات عمومی (اصلاح) انتقاد کرد. اساساً بر اساس انتقاد رئیس CTP، توفان ارهورمان، درست از طریق مجمع پارلمانی مد روز، دبیر ...
Oguz Kose arrested for abuse of office e1720437747617

اخبار قبرس شمالی | یک مقام وزارت به اتهام رشوه و سوء استفاده از مقام بازداشت شد

جولای 9, 2024
رئیس دفتر وزارت کار و تامین اجتماعی، اوغوز کوسه، که به سوء استفاده از محل کار و رشوه متهم شده بود، به محض تجربه دوباره امروز، Yeniduzen در دادگاه حاضر شد. در تمام پرونده‌های دادگاه، پلیس تحقیقات گسترده‌ای را انجام داد. آنها توضیح دادند که این اتهامات توسط یک افشاگر رسانه های اجتماعی مطرح شده ...
North Cyprus News Sunny weather Sea

اخبار قبرس شمالی | پیش بینی آب و هوای Met Office

جولای 7, 2024
پیش‌بینی کار Met Feature برای 6 تا 12 جولای به شرح زیر است: مجموعه باید تحت تأثیر یک نمودار کم تنش و یک توده هوای گرم و نسبتاً مرطوب باشد. پیش بینی می شود در طول هفته هوا اکثراً ابری و نیمه ابری باشد. بهترین دمای هوا باید در حدود 36-38 درجه سانتیگراد در خشکی ...
Ertuğruloğlu receives Özügergin

Ertuğruloğlu اوزوگرگین را پذیرفت

جولای 6, 2024
تحسین ارطغر اوغلو، وزیر امور بین‌الملل، سفیر بوراک اوزوگرگین، مدیر استاندارد دوجانبه سیاسی و امور دریایی، هوانوردی و مرزی وزارت امور بین‌الملل ترکیه و هیئت همراهش را خرید. ...
5/5 - (1 امتیاز)